kosik kosik 0 EUR

FAQ

1. Aká je doba dodania?
Snažíme sa menovky dodať v čo najkratšom termíne. Výroba je na Slovensku v Banskej Bystrici. Doba výroby(príprava návrhu na potlač, tlač menoviek, stabilizácia farieb ,laminovanie a výrez) menoviek je 1-3 dni v období od 1.10. - 31.7. a 3-4 dni v termíne od 1.8. - 30.9. od uhradenia objednávky (počíta sa deň pripísania peňazí na náš účet). K tejto dobe si pripočítajte dobu na prepravu poštou, čo obyčajne býva 1-2 dni podľa zvoleného spôsobu prepravy. Vždy aktuálnu dobu dodania uvidíte na prvej stránke, nášho webu.

2. Ako uvidím , že je moja objednávka zaplatená?
Vo Vašom profile, po prihlásení, vedľa objednávky vidieť jej aktuálny stav. Po rozkliknutí objednávky nájdete v zápätí úplný postup prác s Vašou objednávkou.

3.

Aký je rozdiel medzi nažehľovacími menovkami a termoetiketkami?

Aký je rozdiel medzi nažehľovacími menovkami a termoetiketkami?


4. Z akého materiálu sú vyrobené etiketky?
Menovky sú vyrobené z niekoľkých typov vysokokvalitných materiálov s použitím ekologicky nezávadného atramentu. A tým sú odolné voči vode, teplu a chladu. Použité materiály sú dlhodobo testované, aby zodpovedali podmienkam použitia. Testovali sme rôzny materiál, a chceme, aby menovky mali dlhodobo jasné farby, a vydržali v predpísanom prostredí.

5. Chcem objednať väčšie množstvo pre školu, škôlku, domov seniorov.
Pre škôlky , školy, domovy seniorov máme špeciálne ponuky, kontaktujte nás na info@etiketka.sk, alebo na +421905549343.

6. Môžem zmeniť odoslanú objednávku?
Vzhľadom na skutočnosť, že objednávky sú vždy vyrábané na mieru, tak prosíme, vždy klientov dôkladne skontrolovať odosielané údaje a náhľad objednávky. Ak sa cez to všetko pomýlite, kľudne nás kontaktujte na info@etiketka.sk , alebo +421905549343 v priebehu 12 hodín a vynasnažíme sa Vám vyhovieť a urobiť požadované zmeny, prípadne sa dohodnúť na ďalšom postupe.

7. Chcem menovky podľa vlastného návrhu. Je to možné?
Máme veľký výber aj materiálov aj foriem a obrázkov a všetko žiaľ nevieme dať na web, preto nás kontaktujteKONTAKT
AZOV s.r.o.
Kollárova 38, 97401 Banská Bystrica
info@etiketka.sk
+421905549343
© AZOV s.r.o. všetky práva vyhradené