kosik kosik 0 EUR
Zoznam skupín
Zoznam produktov

Označenie oblečenia je veľmi jednoduché! Preverené rodičmi a deťmi.
Tričká, športové komplety, krátke nohavice, školské oblečenie, košele, uteráky, vreckovky... Koľko detského oblečenia musíte podpísať, keď chystáte dieťa do školy, škôlky alebo tábor? Pokiaľ to nespravíte pripravte sa k sústavným stratám. V niektorých škôlkach, školách je dokonca označenie oblečenia nevyhnutnou podmienkou. Ako riešiť tento problém? Netreba vyšívať iniciály, ničiť veci fixami, alebo vymýšľať iné spôsoby označenia oblečenia. Existuje jednoduché a efiktívne riešenie. Objednajte menovky na našom webe.

Čo sú menovky na oblečenie

Menovky na oblečenie sú pekné etiketky vyrobené na základe Vášho želania. Pre jednoduchosť objednania sme pre Vás vytvorili špecálny program, ktorý umožňuje experimetovať s dizajnom menoviek a hneď urobiť objednávku.

Materiál
Menovky na oblečenie sú vyrobené z mäkkého, príjemného na omak materiálu. Tenučká etiketka nespôsobuje nepríjemné pocity a nedráždi kožu.Matriál je hypoalergénny, a farby na potlač sú ekologicky nezávadné, preto sú vhodné aj pre tých najmenších.

Rozmery
Menovky pre detské oblečenie sú vhodné aj pre malé a veľké deti, nakoľko rozmer 46 x 12 mm nie je veľmi nápadný navonok, no možno z neho ľahko vyčítať potrebnú informáciu.

Farba
Osobitosťou menoviek na oblečenie je, že sú len v jednej a to bielej farbe. Farebná može bzť len potlač.

Upevnenie
Máme k dispozícii niekoľko druhov menoviek. Termoetiketky sa pripevňujú žehličkou, presne podľa popisu v návode na použitie. Testovanie ukázalo, že termoetiketky vydržia na oblečení toľko ako samotné oblečenie. Teplota prania by nemala byť vyššia ako 60 stupňov. Etiketka nevybledne, nerozmaže , nerozpustí.

Menovky na prišitie, sú vyrobené zo sténu a nylonu. Podľa inštrukcie ich možno prišiť na ľubovoľné oblečenie. Máme ich otestované na vodostálosť, oderuodolnosť, farbostálosť. Vykazujú veľmi dobré výsledky.
Sú vhodné na všetky typy oblečenia.
KONTAKT
AZOV s.r.o.
Kollárova 38, 97401 Banská Bystrica
info@etiketka.sk
+421905549343
© AZOV s.r.o. všetky práva vyhradené